Whirlpool Servisi
Whirlpool Servisi

Whirlpool geçen 12 yıldır Türkiye’de vestel gurubunun Türkiye’de desteklerini sunduğu ama 2018 yılı itibari ile Vestel markasının desteklerini kestiği Whirlpool Servisi hizmetlerini Ariston markasına aktardığını belirtebiliriz. Bu konuda müşterilerine bilgi verildiğini biliyoruz.

Whirlpool Servisi

Buzdolabı başta olmak üzere bulaşık makinesi ve çamaşır gibi ev aletlerinin tamiratını yapan şirketimizde en kısa zamanda, Sizlerin ev aletleri kısacası beyaz eşya servisi için sorunsuz destekler ile sizin ürünlerinizin onarılmasını sağlıyoruz. Whirlpool Servis için, işletmemize iletişime geçebilirsiniz.

Sektörde ihtiyacı olan müşterilerin isteklerini karşılamak adına kusursuz onarımlar sunarak, Buzdolabı Onarımlarla işinin uzmanı destek vermeyi seven personeller çalıştırmakta. Ustaca ve yetkisi dahilinde istediğiniz ev aletlerini onarmakla meşgul personelleri ileteceğiz. Su akıtan soğutması eksik yada aşırı sesli çalışan Whirlpool Buzdolabı Servisi için bilinçli çalışanlarla sizinleyken. İsteklerinizin karşılanmasına yardımcı olacağız.

Bir çamaşır makinesinin sorunları çok fazlaysa, Sizlerin canını sıkan sorun odaklarına acilen giderilecek işleri sizlere verirken garantisini yazıyoruz. Personellerin Bulaşık makinesine bakım yaptırmasında isteseniz. İyi yıkama yapmayan sizi sıkıntılara sokan ev aletlerimizin geneline destekler burada.

İletişim Bilgileri :

0216 469 34 35

https://istanbulwhirlpoolservisi.org/