Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Yıllardır süregelen davetiye tarzı değişmiş olup artık her şey internet ortamına taşınmıştır. İnternet ortamında olması hem avantaj sağlarken hem de organizasyonun unutulmasını engeller. Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi hizmeti veren firma müşterilerine şık tasarımlar ile profesyonel hizmet sunar. Kâğıt fazlalığını engelleyen bu sistem ile daha uygun maliyete davetiye stresinden kurtulabilirsiniz.

davetiye
davetiye

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Açılış Davetiyeleri Mobil davetiye düğün, nişan, açılış ve organizasyonlarda kullanılır. Firma açılış davetiye için bu ay boyunca ücretsiz olarak hizmet verir. Ücretsiz davetiye modellerini beğenmezseniz ücrete tabi modellerden seçebilirsiniz. Açılış hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra gerisini firmaya bırakır ve rahat edersiniz.

Açılış Davetiyesinde Hangi Bilgiler Bulunur?

Açılış davetiyesinde açılacak yerin neresi olduğu, iletişim bilgileri bulunur. Açılış davetiyeleri tasarımlarını seçebilir ve ekleyeceğiniz notlara davetiyede yer verebilirsiniz. Mobil davetiye hazırlanması en fazla 2 gündür. Kısa zaman içinde uygun ücretlere mobil davetiye hazırlatabilirsiniz. Bu sayede açılış için gerekli olan diğer işlere daha fazla zaman ayırmak mümkündür. Davetlilere gönderilen mobil davetiyelerde iletişim bilgileri yer aldığı için ulaşımda sorun yaşanmaz. Her telefondan açılıp görüntülenme imkanına sahiptir. Ücretsiz davetiye modellerine bakmak ve sipariş hazırlatmak için firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

https://happymedya.com/