Teba Servisi
Teba Servisi

Teba bildiğiniz gibi iflas etmiş bir marka, Firmamız servis asia İstanbul Anadolu yakasında Teba Servisi ile olanaklarımız dahilinde aynı gün içerisinde sizlere yardım edebilen ,değerlerimizi güçlendiren teknik olarak nitelikli becerikli personel kadromuzu sizlere ulaştıracak nitelikli personelleri ileteceğiz. İhtiyacınızda sizlere en kısa zamanda tam kapsamlı çalışmalar sunacak sizlere destekler ileteceğiz.

Teba Servisi

İsteklerinize yakın zamanda tam anlamı ile acil müdahale edebilecek işinizin zamanında anlamlı desteklerle yerinde giderilmesi isteğinizin hızlıca tam vaktinde çözeceğimizi bilmenizi isteriz. Teba Servisi İÇİN ŞİRKETİMİZDEN TAMİR İÇİN RANDEVU ALIN.

Teba Buzdolabı Servisi

Teba için sizlere yardımcı olacak isteklerinizi iyi algılayacak, Teba ürünlerine firmamız tm anlamı ile 2005 yılından beri yetkili servisi hizmetleri veriyor, mevcut ustamız, Nihat KURU Sizlere bu beyaz eşya markası teba konusunda bilgi birikimi ve tecrübelerini aktaracak en kısa zamanda sizin ihtiyacınızı karşılamak adına yardımcı olacak şirketimizin merkezinde AR-GE Çalışmalarımızı sunacak.

Teba Bulaşık Makinesi Servisi

İstanbul Teba Servisi, Olanakları dahilinde yedek parçalı onarımda Teba Bulaşık Makinesi Servisi hizmetini Ataşehir, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Şile, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli kısacası İstanbul Anadolu yakası dahil olmak üzere her konuda sizin yanınızdayız.

Servis Asia şirketi İstanbul Anadolu yakası İçerenköy Mahallesinde Ataşehirde 2005 yılında kuruldu, kurulduğu günden beri Birçok markaya özel tamir hizmetleri sundu. Sektörde Çok eski Nihat USTA Tarafından yönetilen şirketin hizmetleri ve verdiği destek takdire şayan firmanın iletişim bilgileri aşağıda.

İletişim Bilgilerimiz : 0216 469 34 35 https://istanbultebaservisi.org/