Sharp Servisi
Sharp Servisi

Sharp markasına özel olarak tamir ve onarım hizmetleri sunarak müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak adına beyaz eşya servis desteği için yardımcı olacak sizleri memnun etmek için çok emek sarf ediyoruz. Sharp Servisi ihtiyacınızın Karşılanmasını sağlıyoruz.

Sharp Servisi

Buzdolabınız gerçekten arızalıysa, Soğutma sorunları olan Sharp Buzdolabı Sıkıntılarını çözecek personel kadromuzla oluşan sıkıntıları direk giderecek sektörde öncü firmamız sizin isteklerinizi giderecek. Sharp Servisi için İstanbul Anadolu yakası için firmamızı tercih etmeniz için tercih edilir lider ekip ruhu ile sizinle aynı anda kalite için çalışmaktayız.

İsteğinizi karşılayacağız. Hangi sorun olursa olsun firmamız gerçek kendi yedek parçaları ile tamir ederek istekleri karşılayacak. İstanbul için 1. kalitede ulaştırılan araşlarda tamir ettiğimiz ürünlere garanti sunarak. O ürünlerin yeniden bozulmamasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak ve destekler sunarak, İsteğinizi karşılayacağız.

Çamaşır makinesi ile ilgili tamir merkezimiz, Su boşaltma sorunlarını gidererek sizin çamaşırlarınızın makinenizde kaldığı durumları giderecek desteklerimizi adresinizde göndereceğiz. Bulaşık Makinesi ile ilgilide sizlere destekler iletmek adına. Kusursuz bir bulaşık makinesi sağlamanızı sağlıyoruz. Suyu boşaltamayan Sharp Bulaşık makinesi, Suyunu Alamayan bulaşık makineniz dahil tüm ev aletlerimize Sharp Servisi göndererek isteklerinizin, sıkıntılarınızın karşılanmasını sağlıyoruz.

İletişim Bilgileri : 0216 469 34 35 https://istanbulsharpservisi.org/