Franke Servis Kartal
Franke Servis Kartal

Franke, mutfak sistemleri, banyo sistemleri ve yerleşik çözümler ile dünya çapında tanınmış bir liderdir. 1911 yılında İsviçre’de kurulan ve modern tasarımı en son teknolojiyle birleştiren Franke, Franke Servis Göztepe bugün de Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Franke Servis Göztepe
Franke Servis Göztepe

Franke Servis Göztepe’de Sizlere En hizmetleri Sunar

Göztepe’de Güvenilir Franke Servisi Franke beyaz eşyalarınız, banyo sistemleriniz veya mutfak armatürleriniz için teknik servis desteğine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece, Göztepe Franke tarafından sunulan hizmetle, hassas çözümlerinizi sorunlarınıza getirebiliriz.

Franke Servis Göztepe

Tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için markayı iyi tanıyan, uzun yıllara dayanan ve üstün teknik donanıma sahip ekibimize güvenebilirsiniz. Uzun ömürlü özel teknik servis desteği ve müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimiz daima kalıcı ve radikal çözümler üretmektedir. Franke Servis Göztepe Kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekirse, teknik servis ekibimiz sizin fikrinizi gözden geçirecek ve sizin için alternatif çözümler hazırlayacaktır. Görünüşe göre, çözüme göre, beyaz eşyalarınız istediğiniz tarih ve saatte onarılacak veya monte edilecektir.

Göztepe Franke Servisi

Üstün Hizmet ve Uygun Fiyat Müşterilerine değer veren ve her zaman üstün hizmet sunmak için yenilenen müşteriler, ödeme konusunda da müşteriyi düşünüyor. Endüstri şartları için uygun ve uygun fiyatlar sunar.

Kızlar Franke Servise İhtiyacınız Varsa İyi Servis İçin Bunlar Uzman.

Ücret, tamir edilecek olan beyaz maddeye ve değiştirilecek parçalara göre değişebilir. Beyaz eşyaların onarımı için sadece orijinal parçaları kullanan ekibimiz bunu garanti eder. Orijinal parçalar da maliyet farklılıklarına neden olabilir.

Ücretler hakkında detaylı bilgi almak veya hemen bir arıza oluşturmak isterseniz, Franke Servis Göztepe çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca, günün herhangi bir saatinde size açık olan çağrı merkezimize de başvurabilir veya halihazırda almış olduğunuz hizmetler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm olumlu veya olumsuz görüşleriniz detaylı bir şekilde incelenecek ve ekibimizi geliştirmek için kullanılacaktır.

web : https://istanbulfrankeservisi.org

tel : 0216 469 34 35