Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Teknolojik anlamda dünya devleri ile aynı seviyede olan yerli marka Beyaz Eşya, dünyanın pek çok bölgesine ürün satışı gerçekleştirir.

Beyaz Eşya Servis

Firmalar ürettikleri ürünlerini markalaştırarak tüketiciye ulaştırır. Yerli üretici olan Beyaz Eşya marka ürünleri üretilirken aynı zamanda ürünlerin montaj, bakım ve onarım işlemleri içinde Beyaz Eşya servisi hizmetleri tüketiciye masrafsız olarak ulaştırılır.

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 • Firmanın yetiştirdiği teknik elemanlar ile her il ve ilçede kurulan Beyaz Eşya servis hizmetleri ile
 • Alınacak her beyaz eşyanın kurulumu yapılır
 • İklimlendirme ürünlerinin düzenli bakımları yapılır
 • Garanti kapsamında yer alan tüm Beyaz Eşya ürünleri ücretsiz tamir edilir.
 • Fabrikasyon hatalı ürünler servis hizmetlerinin takibi sonrası firmaya değişim için gönderilir
 • Küçük ev aletleri arasında yer alan tüm Beyaz Eşya markası ürünlerin tamiri yapılır
 • İhtiyaç duyulan onarılacak ürünlerin yedek parçaları orijinal olarak Beyaz Eşya servislerinde yer alır.
 • Tüm bu talepler için kurulan servis hizmetlerinden 7/24 faydalanmak mümkün.

Teknik Eleman

Beyaz Eşya servisleri kurulum aşamasından teknik desteğe kadar profesyonelce teşkilatlandırılır. Teknik eğitimli olan ve periyodik eğitimleri sürekli yinelenen donanımlı personelden oluşan alt yapısı ile Beyaz Eşya ürünlerinin tüm teknik onarım, bakım, montaj ve yedek parça ihtiyacı karşılanır.

İnternetten Ulaşmak

Geniş ve yaygın ağı ile tüm ülkede Beyaz Eşya servisine ulaşmak mümkün. Bunun için Beyaz Eşya markasının merkez Beyaz Eşya servis hizmetinden bilgi almak mümkün. Ayrıca Beyaz Eşya markasının internet adresi üzerinden nerelerde Beyaz Eşya yetkili servis hizmet noktalarının bulunduğu yerleri öğrenmek mümkün.

Yine ek bir bilgi olarak satın alınan her Beyaz Eşya ürünün yanında yer alan tanıtım broşürlerinde Beyaz Eşya servislerinin bulunduğu yerler belirtilir.

Beyaz Eşya servis ihtiyacı dikkate alınarak ihtiyaç duyulan bölgelerde servis hizmeti açma çalışmaları sürmektedir.

Yetkili Servis Verilen Beyaz Eşya Ürünleri

Beyaz Eşya yetkili servis hizmetleri öncelikle markanın kendi üretimi olan ürünlerin montaj, bakım ve onarımında destek olunmakla birlikte diğer anlaşmalı markalarında bakım ve onarımında destek olunur. Bakım, onarım ve montaj yapılacak Beyaz Eşya ürünleri

 • Ankastre
 • Mobil cihaz
 • Beyaz eşya
 • Elektronik eşya
 • Küçük ev aletleri
 • Soğutucu ve ısıtıcılar
 • Klima
 • Televizyon
 • Derin dondurucu
 • Tartı araçları
 • Elektrikli Süpürge olup bulunduğunuz yerden Beyaz Eşya Servisi adresi üzerinden yetkili servis hizmetine 7/24 online iletişim sağlanır.
Hızlı ve Uygun Destek

Fabrikasyon yada kullanıma bağlı nedenlerle onarıma ihtiyaç duyulan Beyaz Eşya ürünü için yetkili servis ile iletişime geçmek gerekir. Adres ve telefon bilgileri alınan tüketiciye en kısa zamanda dönüş yapılarak ürünün onarımı, ücreti, garanti bilgileri ve varsa parça değişimi konusunda bilgilendirme yapan teknik ekip sonrası uygun görüldüğü anda yerinde onarım, uygun görülmediği halde servise nakledilerek ürün onarılarak en kısa zaman diliminde yeniden adrese teslim edilir.

Hizmet alınan ürünün belirtilen koşullarda (tüketici hakları hakkında kanun çerçevesinde) yeniden onarımı gerekirse ekstra hiç bir ücret alınmadan onarım işlemleri yapılır. Güvenle ve kalite ile eş değer olan Beyaz Eşya yetkili servislerden alınacak hizmet ile ürünleriniz yeniden işlevsellik kazanır.

Firma yetkili servisi özellikle Beyaz Eşya marka klima sistemlerinin nakliyesi durumunda montaj ve demontaj işlemlerinde özellikle tercih edilmelidir.

Beyaz Eşya Neden Olmasın

Kalitesini hem dünyaya hem de iç piyasaya kanıtlayan, enerji tasarruflu, çevre dostu Beyaz Eşya marka ürünleri son teknoloji ile dev fabrikalarda üretilmekte ve test edilerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Tasarım, garanti ve kaliteli malzemelerle üretilen Beyaz Eşya ürünler ayrıca sessiz çalışma özelliği ile yaşam alanlarında konfor sağlıyor.

Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Kalitesi ile tercih edilen Beyaz Eşya markası ayrıca gelişmiş yaygın servis ağı ile tüm tüketicilerin yanında yer alır. Kullandığınız marka Beyaz Eşya olunca ürünlerde yer alan ayrıntılar ile farkındalığınız artar, beyaz, gri ve siyah tonlarında renklendirilen Beyaz Eşya ürünleri, pratik kullanışlı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanım hatalarına karşı yaşanılan sorunlarda yetkili servis hizmetleri ile tüketicinin yanında olan Beyaz Eşya değişim gerektiren parçalarda hemen bulunan yedek parça hizmeti de sunar.

Servis Asia Nerede

Profesyonel hizmet, donanımlı ekipman, anında hizmet sunan Beyaz Eşya yetkili servis ile Beyaz Eşya güvencesini hissetmek mümkün. Beyaz Eşya servis hizmetleri 7/24 çalışma misyonu ile tüketiciye hızlı ulaşım sağlar. Ürün markası Beyaz Eşya olunca ürünler sürekli teknik servis destek garantisinde olur.

www.servisasia.com.tr